Με ιδιαίτερη χαρά ο όμιλος Alfa Wood Group ανακοινώνει τη χορηγική του συνεργασία με την Α.Ε. Κιλελέρ για τη φετινή ποδοσφαιρική σεζόν.
Η Alfa Wood Group υποστηρίζει έμπρακτα τον αθλητισμό. Η ευγενής άμιλλα, η συνεργασία, η αξία του “ευ αγωνίζεσθαι” είναι ορισμένες από τις αξίες που ασπάζεται ο όμιλος και “υπηρετεί” η Α.Ε. Κιλελέρ σε κάθε της ποδοσφαιρική αναμέτρηση.
Ευχόμαστε στην ομάδα, μία χρονιά γεμάτη από επιτυχίες και χαρούμενες στιγμές !!!
![](https://alfawood.gr/wp-content/uploads/2024/01/xorigia-a-e-kileler-alfawood-jpg.webp)
![](https://alfawood.gr/wp-content/uploads/2024/01/xorigia-a-e-kileler-alfawood-group-jpg.webp)